Neohodnotené

Zubný prášok s remineralizáciou + bielenie zubov Crisp Mint

Probiotický zubný prášok na citlivé zuby + bielenie zubov Upokojujúca mäta

Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Skladom
Kód: 00016
€12,96
Kategória: Zubná hygiena
Hmotnosť: 0.095 kg

Najdôležitejšie informácie

Získajte žiarivo biele a zdravé zuby s naším novým zubným práškom na citlivé zuby a bielenie zubov s orálnymi probiotikami. Nové zloženie bolo špeciálne vyvinuté pre citlivé zuby.

Naša plechovka, vyrobená z pocínovaného plechu šetrného k životnému prostrediu, je navrhnutá udržateľným spôsobom a možno ju znovu naplniť pomocou nášho vrecúška na doplnenie. Tým sa šetrí plast a predlžuje životnosť plechovky.

Jemné čistiace kryštáliky oxidu kremičitého v našom zubnom prášku zaisťujú mimoriadne šetrný čistiaci účinok a odstraňujú zubný povlak a zafarbenie obzvlášť šetrne s nízkou hodnotou abrázie. Kombinácia xylitolu, laktobacilových fermentov a agáve senegalskej tvorí vysoko účinný systém trojitej ochrany. Xylitol v zubnom prášku poskytuje nielen príjemnú chuť, ale pôsobí aj proti baktériám zubného kazu vytváraním alkalického prostredia v ústnej dutine. Alkalizuje sliny, ktoré sú základným predpokladom pre regeneráciu a remineralizáciu skloviny. Alkalické sliny tiež zabraňujú tomu, aby sa sklovina vôbec rozpadla. Vďaka vysokému obsahu Ca2+ má vraj Acacia Senegal Gum schopnosť podporovať remineralizáciu.

Naše optimalizované orálne probiotikum Lactobacillus plantarum HEAL19 posilňuje ústny mikrobióm, podporuje zdravé ďasná a chráni pred škodlivými baktériami.

Vďaka hydroxyapatitu, zdroju vápnika a fosfátu, náš zubný prášok účinne remineralizuje zubnú sklovinu, obnovuje štruktúru zubov a chráni ďasná.

 

Vďaka hydroxyapatitu, zdroju vápnika a fosfátu, náš zubný prášok účinne remineralizuje zubnú sklovinu, opravuje mikroskopické defekty a zabezpečuje hladký a biely povrch zubov. Jemná kokosová pena a osviežujúca a revitalizačná kombinácia organických kryštálikov mentolu a organického esenciálneho oleja z mäty piepornej zaisťujú všestranne príjemný pocit v ústach.

Umelé arómy, bieliace a konzervačné látky sú minulosťou! Zubný prášok Dentafari ponúka prírodné a účinné riešenie pre žiarivo biele a zdravé zuby.

Ako funguje

1. prášok ✨
Otvorte plechovku so zubným práškom. Odstráňte pečať čerstvosti.

2. Vodu
Naneste malé množstvo zubného prášku na vlhkú, mäkkú zubnú kefku. Čistite si zuby ako zvyčajne. V prípade potreby zubnú kefku opäť navlhčite a pokračujte v čistení zubov.

3. Hotovo!
2 min. a užívajte si prirodzenú a účinnú starostlivosť o ústnu dutinu! Dobre si opláchnite zuby. Usmievajte sa!

Zloženie

Xylitol *, hydratovaný oxid kremičitý *, kokoylglutaman sodný *, hydroxyapatit *, olej z Menthy Piperita**, mentol**, uhličitan vápenatý *, guma Acacia Senegal *, kvasinky Lactobacillus *, limonén***.

* Zložky prírodného pôvodu, ** Zložky z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva, *** Zložky z prírodných esenciálnych olejov