Potravinová fólia - kompostovateľná

  • 30 cm x 30 m
  • 100% kompostovateľné
  • Finalista The Grocer: New Product Award 2021
  • V komposte sa rozkladá do 6 mesiacov
  • Vyrobené z prírodných obnoviteľných rastlinných materiálov
  • Bez chemikálií
  • Prírodné a bezpečné pre potraviny
Môžeme doručiť do:
11.7.2022
Skladom
Kód: REGLCLFM30-1
€4,80
Kategória: Udržateľné

Bežnú fóliu na jedno použitie je takmer nemožné recyklovať, čo znamená, že väčšina z nej končí na skládkach, kde bude trvať stovky rokov, kým sa rozložia. Hlavné použitie fólie je na zakrytie potravinárskych výrobkov, ale používa sa aj na zakrytie čerstvých tetovaní, štetcov a ďalších. To všetko sa dá dosiahnuť pomocou nového 100% kompostovateľného bio potravinového obalu od Eco Green Living. Eco Green Living sa špecializuje na jednoduché ekologické výmeny v domácnosti, takže môžete mať pozitívny vplyv na planétu, jeden malý krok za druhým.

Naša alternatíva lepiacej fólie je 100% certifikovaná kompostovateľná, čo znamená, že sa degraduje do 6 mesiacov oproti stovkám rokov, ktoré potrebuje plast v potravinovej fólii. Priľnavá fólia tiež končí v našich moriach, prípadne sa degraduje na mikroplasty, ktoré sa objavujú v našich morských plodoch. Naša ekologická alternatíva je vyrobená z 97 % PBAT a 3 % PLA. Ide o úplne prírodné materiály na rastlinnej báze, čo znamená, že sa môžete cítiť bezpečne, keď viete, že svoje jedlo nebalíte chemikáliami z plastu.

 

Táto inovatívna obalová fólia bez plastov je jedným z mnohých priamočiarych ekologických riešení jedného z najbežnejšie používaných plastových predmetov v domácnosti.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie