Alobal - recyklovaný

  • Plne recyklované a recyklovateľné
  • Vyrobené z recyklovaného hliníka
  • 100% recyklovaná lepenka
  • 30 cm x 10 m
Môžeme doručiť do:
11.7.2022
Skladom
Kód: REGLFOIL-1
€4,80
Kategória: Recyklované

Recyklovaná cínová fólia – 10 metrov

Spoločnosť Eco Green Living vyvinula novú fóliu, ktorá je vyrobená zo 100% spotrebiteľského odpadu, čo znamená, že každá rolka mala predchádzajúcu životnosť. Ročná produkcia hliníkovej fólie v Európe bola vlani 800 000 ton. Ťažba a výroba nového hliníka má vysokú uhlíkovú stopu, ktorá každoročne prispieva k 2,5 % celkových emisií CO2. Pri výrobe 100 % recyklovanej fólie sa spotrebuje o 95 % menej energie, pretože nie je potrebná energeticky náročná extrakcia hliníka.

100% recyklovaná fólia je skvelou alternatívou k bežnej fólii – najmä pre každého, kto začína na svojej ekologickej ceste a hľadá jednoduchú ekologickú výmenu. Môže sa použiť na uchovanie čerstvých potravín, vyložiť plechy na pečenie, a dokonca aj na remeselné projekty!

Recyklovaná hliníková fólia Eco Green Living je vyrobená z recyklovaného hliníka a je 100% recyklovateľná. Pri výrobe tejto recyklovanej cínovej fólie sa spotrebuje o 95 % menej energie ako pri tradičnej hliníkovej fólii, čo z nej robí oveľa ekologickejšiu možnosť. Táto extra pevná a extra hrubá hliníková fólia je k dispozícii s rozmermi 30 cm x 10 metrov. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie