Neohodnotené

Alobal - recyklovaný

  • Plne recyklované a recyklovateľné
  • Vyrobené z recyklovaného hliníka
  • 100% recyklovaná lepenka
  • 30 cm x 10 m
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Skladom
Kód: REGLFOIL-1
€4,80
Kategória: Domáce potreby
Hmotnosť: 0.21 kg

Recyklovaná cínová fólia – 10 metrov

Spoločnosť Eco Green Living vyvinula novú fóliu, ktorá je vyrobená zo 100% spotrebiteľského odpadu, čo znamená, že každá rolka mala predchádzajúcu životnosť. Ročná produkcia hliníkovej fólie v Európe bola vlani 800 000 ton. Ťažba a výroba nového hliníka má vysokú uhlíkovú stopu, ktorá každoročne prispieva k 2,5 % celkových emisií CO2. Pri výrobe 100 % recyklovanej fólie sa spotrebuje o 95 % menej energie, pretože nie je potrebná energeticky náročná extrakcia hliníka.

100% recyklovaná fólia je skvelou alternatívou k bežnej fólii – najmä pre každého, kto začína na svojej ekologickej ceste a hľadá jednoduchú ekologickú výmenu. Môže sa použiť na uchovanie čerstvých potravín, vyložiť plechy na pečenie, a dokonca aj na remeselné projekty!

Recyklovaná hliníková fólia Eco Green Living je vyrobená z recyklovaného hliníka a je 100% recyklovateľná. Pri výrobe tejto recyklovanej cínovej fólie sa spotrebuje o 95 % menej energie ako pri tradičnej hliníkovej fólii, čo z nej robí oveľa ekologickejšiu možnosť. Táto extra pevná a extra hrubá hliníková fólia je k dispozícii s rozmermi 30 cm x 10 metrov.