Neohodnotené

Protišmykový poťah na holiaci strojček LEAF

Obal na rukoväť vytvarovaný na mieru holiaceho strojčeka Leaf, aby sa vám nekĺzal v ruke.

Variant
Môžeme doručiť do:
29.4.2024 29.4.2024 Zvoľte variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 100071 100346 Zvoľte variant
Značka: Leaf Shave
€5
Kategória: Starostlivosť o telo

Tento silikónový poťah je vhodný pre holiaci strojček Leaf a poskytuje dodatočnú priľnavosť. Je špeciálne vytvarovaný zo silikónu, aby dokonale pasoval na rukoväť. Môžete ho nasadiť a odstrániť, kedykoľvek sa vám zachce. 

 

V spoločnosti Leaf shavce využívame inovácie to znamená, že od základu prebudujeme produkty, ktoré denne používate, a kreatívne hľadáme, čo nové môžeme priniesť.

Neexistuje žiadna plastová žiletka ani bezpečnostná žiletka, ktorá by sa vyrovnala žiletke Leaf Shave. A to sme ešte len na začiatku. Prestaneme, keď sa každý človek vzdá jednorazových plastov na holenie.

Aký rozdiel môže spôsobiť holiaci strojček?
Skutočný rozdiel. Nielen peniaze, ktoré ušetrí, plast, ktorý odstráni, ale aj akt investície do kvalitného výrobku, ktorý vydrží.
Viac ako 200 000 používateľov holiacich strojčekov Leaf Shave zabráni tomu, aby sa tento rok na skládkach ocitlo viac ako 3 milióny jednorazových plastových holiacich strojčekov. Sme na to nesmierne hrdí.

Čo ďalšie od nás môžete očakávať? Balíme a posielame 100 % bez plastov. Meriame, zaznamenávame a kompenzujeme uhlíkovú stopu našej organizácie. A finančne podporujeme neziskové aktivity v oblasti klímy (Adaptačný fond v roku 2019).

Bude všetko, čo robíme, na 100 % dokonalé? Nie. Ale môžeme sa učiť každý deň, zlepšovať každý rok a vždy sa o našich používateľov postarať dokonale, na 100 %.