Neohodnotené

Vôdzka pre psov z konope - Natural

Vôdzka vyrobená z konope.
Kompostovateľná.
Dĺžka 165 cm.

Dve pútka na ruku, na krátke a na dlhé držanie.

Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Skladom
Kód: 136012
Značka: Hoomans friend
€21,16
Kategória: Pre zvieratá

Toto krátke vodítko pre psa je udržateľné a ekologické. Je vyrobené z konope (takže je to vegánske vodítko pre psa) a predstavuje dokonalý nákup bez pocitu viny pre vášho štvornohého priateľa. Každé ružové vodítko pre psa má jedinečný ružový striekajúci vzor. Žiadne dve nie sú rovnaké. 

Konope je ako materiál veľmi odolné a ľahko sa čistí. Na rozdiel od nylonu je pri každom použití mäkšie.
Odporúčame jemné ručné pranie v teplej vode s mydlom alebo
30 stupňov v práčke, ak váš chlpatý priateľ miluje blato.

 

Čistá hmotnosť
112g

Zloženie
100% konope

Materiály
Konope, kov

 

Vedeli ste, že váš pes môže zachrániť planétu?
Samozrejme, nie doslova, ale môže pomôcť znížiť našu uhlíkovú stopu používaním prírodných výrobkov namiesto plastových a syntetických. A ešte pri tom bude vyzerať rozkošne!
Spoločnosť Hooman's Friend ponúka rad ekologických výrobkov pre psov vrátane vôdzok, obojkov a hračiek vyrobených z materiálu, ktorý ľudstvo pozná už tisícky rokov: KONOPE!
Výrobky vyrábajú z pevného a odolného konopného materiálu, aby váš pes neabsorboval nepríjemné mikroplasty a zároveň vyzeral štýlovo! Hooman's Friend je určený pre každého domáceho miláčika. Sme tu, aby sme zvyšovali povedomie o nových inovatívnych a udržateľných materiáloch, podporovali obehové hospodárstvo a boli absolútne transparentní v tom, odkiaľ naše výrobky pochádzajú. V konečnom dôsledku môže naše povedomie a naše vedomé rozhodnutia prispieť k záchrane domácich zvierat, rastlín a planéty. Žiadne plasty, žiadne chemikálie a len výrobky, ktoré sú udržateľné a dobré pre životné prostredie, ľudí aj domáce zvieratá. Keďže si nemôžu vyberať sami, musíme pre nich robiť správne rozhodnutia, pre dlhý a zdravý život s vaším najlepším priateľom.