Neohodnotené

Prostriedok na čistenie kúpeľne

Prostriedok na čistenie bez používania silných chemikálií. Použité sú prírodné zložky ako napr. kyselina citrónová. Produkty sú biologicky rozložiteľné a niektoré možno dokonca kompostovať v domácom komposte.

Biologicky odbúrateľné umývacie tablety určené na čistenie kúpeľne bez obsahu mikroplastov. Jedna tableta sa rozpúšťa v 500ml vody čím sa vytvorí tekutý prostriedok na čistenie kúpeľne.

Vypredané
Kód: ECO-SP-BCT-V01
Značka: klaeny
€1,99
Kategória: Čistiace prostriedky

Vo vode rozpustná tableta na čistenie kúpeľňe.

Hmotnosť tablety: 4g

Ak sa vám prostriedok na čistenie minie, jednoducho si objednáte ďalšiu samostatnú tabletu na čistenie na našom e-shope.

NÁVOD: Jedna tableta sa rozpúšťa v 500ml vody čím sa vytvorí tekutý prostriedok na čistenie kúpeľne.
1. Vložte tabletu do vlastnej alebo nami ponúkanej fľaše z recyklovaného plastu.
2. Naplňte fľašu vodou uzavrite ho.
3. Po rozpustení tablety je čistiaci prípravok pripravený na použitie

 

ZLOŽENIE / INCI list
Citric Acid; Sodium Bicarbonate; Sulfuric Acid, Mono-C12-14-Alkyl Esters, Sodium Salts; Sodium C14-16 Olefin Sulfonate; Leucine; Sodium Benzoate; Parfum; Colorant

KRAJINA POVODU: Vyrobené v Nemecku

 

Zakladatelia značky Klaeny,  Jannes Meier a Nicolas Pless, sa koncom roka 2019 rozhodli znížiť používanie mikroplastov v domácnostiach a znížiť používanie jednorazových plastov. Veria, že spotrebitelia majú silu zmeniť existujúce ekonomické systémy. Sami môžeme rozhodnúť, ktoré výrobky budeme kupovať a ktoré nie. Týmto spôsobom máme priamy vplyv na výrobný reťazec a môžeme tak prevziať zodpovednosť za naše životné prostredie. 

Klaeny sú čistiace prostriedky, ktoré sú prospešné pre vás a životné prostredie.

klaeny_banner