Neohodnotené

Bambusová zubná kefka - mäkká

Zubná kefka Dentafari so štetinami z aktívneho uhlia pre prirodzene biele zuby je najlepšou alternatívou pre naše životné prostredie a zdravie.

 

 

Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Skladom
Kód: DEN-ERW-NEU-BAM
€3,77
Kategória: Obchod
Hmotnosť: 0.017 kg

Táto zubná kefka má mäkké, hodvábne štetiny vyrobené z bambusového prachu a nylonu s obsahom uhlíka. Hodvábne bambusové štetiny sú vyrobené z 95 % z bambusu a len z 5 % z nylonu, aby zostali pevné.

Aktívne uhlie v štetinách dokáže absorbovať farbivá a jemne odstraňuje zafarbenie od kávy, čaju, červeného vína a konzumácie cigariet. Aktívne uhlie má prirodzené antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti - pomáha bojovať proti tvorbe zubného povlaku. Aktívne uhlie môže tiež pomôcť pri bielení zubov.

Tieto hodvábne jemné štetiny sú oveľa odolnejšie a vďaka povlaku z aktívneho bambusového uhlia jemné štetiny zabraňujú poraneniu ďasien a vďaka antibakteriálnemu účinku chránia naše zuby pred zápalmi.

Keď je čas vymeniť zubnú kefku, jednoducho odlomte hlavicu zubnej kefky a rukoväť vyhoďte do kompostu alebo zbernej nádoby na potravinový odpad. Zubnú kefku vymieňajte približne každé 3 mesiace.