Neohodnotené

Holiaci strojček LEAF Gold

Moderný ekologický holiaci strojček.  So zabudovanou výkyvnou hlavou a až tromi čepieľkami na lepšie a udržateľnejšie oholenie. Používa klasické kovové žiletky.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 100043
Značka: Leaf Shave
€84
Kategória: Starostlivosť o telo
Hmotnosť: 0.15 kg
Položka bola vypredaná…

 

ČO JE LEAF?

Neexistuje holiaci strojček ako The Leaf, s týmto nádherným celokovovým holiacim strojčekom sme úplne zmenili budúcnosť holenia. Je skutočne navrhnutý pre každé telo, holí kdekoľvek od hlavy až po päty. Čo ho odlišuje od ostatných? Načítanie viacerých čepelí (môžete si vybrať: 1, 2 alebo 3, aby ste si ho prispôsobili) a jedinečná výkyvná hlava, ktorú nenájdete na žiadnom inom holiacom strojčeku.

Konštrukcia Leaf s viacerými čepieľkami je navrhnutá tak, aby bola šetrná, nastaviteľná a účinná. Používatelia uvádzajú rýchlejší čas holenia, bezpečnejšie holenie ako pri tradičných bezpečnostných britvách a oveľa nižšiu krivku učenia. Holiaci strojček Leaf veľmi účinne pokrýva veľké množstvo priestoru.

Dlhá, vyvážená rukoväť zabezpečuje kontrolu. A ak potrebujete dodatočnú oporu, nasaďte si silikónovú objímku na extra uchopenie. Keď ho raz uchopíte, pocítite ten rozdiel.

Váš starý holiaci strojček bude po výmene vyzerať a pôsobiť ako hračka. Vitajte v poslednom holiacom strojčeku, ktorý si kedy kúpite.

S holiacim strojčekom Leaf sa môžete oholiť kdekoľvek, od hlavy až po päty, aj medzi nimi. Je obľúbený medzi holiacimi strojčekmi na telo (nohy, podpazušie, hrudník atď.) a hlavu, pretože účinne pokrýva veľký priestor. Ak hľadáte holiaci strojček bez plastov, ktorý sa najviac podobá tomu, čo používate teraz, The Leaf je najlepšou voľbou. 

OBSAH BALENIA:

Obsah balenia:

• Kovový holiaci strojček LEAF 
• Balíček 10 žiletiek

• Obal bez plastu

 

 

Vlastná konštrukcia s 3 čepeľami

Do holiaceho strojčeka The Leaf môžete vložiť 1, 2 alebo 3 čepieľky a prispôsobiť si ho tak svojim potrebám. Chcete sa oholiť čo najpresnejšie? Vložte všetky 3. Chcete sa uskromniť? Vyberte spodnú čepeľ. Uložené čepieľky sú od seba vzdialené viac ako kazety, aby ste sa oholili bez podráždenia a efektívne.

 

 

Výkyvná hlava

LEAF je svetovou špičkou v oblasti moderného dizajnu holiacich strojčekov bez použitia plastov. Najlepším vynálezom v oblasti holenia za posledných 60 rokov bola výkyvná hlava, ktorá však bola premrhaná na zbytočné plastové holiace strojčeky. Výkyvná hlava Leafu mení pravidlá hry, na ktoré svet čakal. Holenie s istotou, bezpečné holenie. Leaf Shave.

 

 

S holiacim strojčekom Leaf sa môžete oholiť kdekoľvek, od hlavy až po päty, aj medzi nimi. Je obľúbený medzi holiacimi strojčekmi na telo (nohy, podpazušie, hrudník atď.) a hlavu, pretože účinne pokrýva veľký priestor. Ak hľadáte holiaci strojček bez plastov, ktorý sa najviac podobá tomu, čo používate teraz, The Leaf je najlepšou voľbou.

V spoločnosti Leaf shavce využívame inovácie to znamená, že od základu prebudujeme produkty, ktoré denne používate, a kreatívne hľadáme, čo nové môžeme priniesť.

Neexistuje žiadna plastová žiletka ani bezpečnostná žiletka, ktorá by sa vyrovnala žiletke Leaf Shave. A to sme ešte len na začiatku. Prestaneme, keď sa každý človek vzdá jednorazových plastov na holenie.

Aký rozdiel môže spôsobiť holiaci strojček?
Skutočný rozdiel. Nielen peniaze, ktoré ušetrí, plast, ktorý odstráni, ale aj akt investície do kvalitného výrobku, ktorý vydrží.
Viac ako 200 000 používateľov holiacich strojčekov Leaf Shave zabráni tomu, aby sa tento rok na skládkach ocitlo viac ako 3 milióny jednorazových plastových holiacich strojčekov. Sme na to nesmierne hrdí.

Čo ďalšie od nás môžete očakávať? Balíme a posielame 100 % bez plastov. Meriame, zaznamenávame a kompenzujeme uhlíkovú stopu našej organizácie. A finančne podporujeme neziskové aktivity v oblasti klímy (Adaptačný fond v roku 2019).

Bude všetko, čo robíme, na 100 % dokonalé? Nie. Ale môžeme sa učiť každý deň, zlepšovať každý rok a vždy sa o našich používateľov postarať dokonale, na 100 %.