Leaf Shave

Webová stránka značky: Leaf Shave

V spoločnosti Leaf shavce využívame inovácie to znamená, že od základu prebudujeme produkty, ktoré denne používate, a kreatívne hľadáme, čo nové môžeme priniesť.

Neexistuje žiadna plastová žiletka ani bezpečnostná žiletka, ktorá by sa vyrovnala žiletke Leaf Shave. A to sme ešte len na začiatku. Prestaneme, keď sa každý človek vzdá jednorazových plastov na holenie.

Aký rozdiel môže spôsobiť holiaci strojček?
Skutočný rozdiel. Nielen peniaze, ktoré ušetrí, plast, ktorý odstráni, ale aj akt investície do kvalitného výrobku, ktorý vydrží.
Viac ako 200 000 používateľov holiacich strojčekov Leaf Shave zabráni tomu, aby sa tento rok na skládkach ocitlo viac ako 3 milióny jednorazových plastových holiacich strojčekov. Sme na to nesmierne hrdí.

Čo ďalšie od nás môžete očakávať? Balíme a posielame 100 % bez plastov. Meriame, zaznamenávame a kompenzujeme uhlíkovú stopu našej organizácie. A finančne podporujeme neziskové aktivity v oblasti klímy (Adaptačný fond v roku 2019).

Bude všetko, čo robíme, na 100 % dokonalé? Nie. Ale môžeme sa učiť každý deň, zlepšovať každý rok a vždy sa o našich používateľov postarať dokonale, na 100 %.

 

Cena

384
1384
protismykovy potah na holiaci strojcek leaf cierny
€5

Obal na rukoväť vytvarovaný na mieru holiaceho strojčeka Leaf, aby sa vám nekĺzal v ruke.

100071
krabicka na pouzite ziletky
€3,96

Použité žiletky bezpečne uložte do recyklačnej krabičky. Po naplnení ju recyklujte ako kovový šrot.

100072
ziletky polovicne leaf 50ks
€14,40
100060
holiaci strojcek leaf
€84

Moderný ekologický holiaci strojček.  So zabudovanou výkyvnou hlavou a až tromi čepieľkami na...

100018
4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom