Neohodnotené

LEAF Dermaplaner - Chrome

Kompatibilný so štandardnými žiletkami
Recyklovateľný oceľový chránič čepele
Navrhnuté na celoživotné používanie
Žiadne jednorazové plasty

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Skladom
Kód: 100392
Značka: Leaf Shave
€39
Kategória: Starostlivosť o telo
Hmotnosť: 0.085 kg

Leaf Dermaplaner preklenie medzeru medzi návštevami v ambulancii kozmetičky. Vďaka ostrosti čepele a vysokému expozičnému pomeru je účinnejší ako lacné jednorazové nástroje s dôkladnejšou exfoliaciou a hladšími výsledkami.

Nástroje, ktoré používame na holenie a starostlivosť o pleť, majú významný vplyv na naše životné prostredie. Väčšina domácich strojčekov na holenie a holiacich strojčekov na tvár je vyrobená z plastu, ktorý sa po použití vyhodí do koša, čím prispieva k rastúcemu problému plastového odpadu.

To nielenže škodí našej planéte, ale ovplyvňuje to aj kvalitu našich zážitkov. Lacné, tupé čepele vedú k zbytočnému podráždeniu a zlým výsledkom.

Sme presvedčení, že udržateľná starostlivosť o pokožku je nevyhnutná. Dermaplanery Leaf sú navrhnuté tak, aby eliminovali plastový odpad tým, že poskytujú opakovane použiteľnú, vysokokvalitnú alternatívu, čím zabezpečujú vynikajúci zážitok, ktorý lepšie napodobňuje exfoliáciu v klinike a zároveň chráni životné prostredie pred zbytočným odpadom.

V balení:

1 rukoväť (obsahuje 2 čepele, 2 chrániče čepelí, 1 presný klip)
UDRŽATEĽNOSŤ

Nahrádza jednorazové plastové holiace strojčeky
Čepele sú recyklovateľné ako kovový šrot 
Všetky obaly výrobkov sú papierové a recyklovateľné
Rukoväť holiaceho strojčeka po skončení životnosti je recyklovateľná ako kovový šrot

V spoločnosti Leaf shavce využívame inovácie to znamená, že od základu prebudujeme produkty, ktoré denne používate, a kreatívne hľadáme, čo nové môžeme priniesť.

Neexistuje žiadna plastová žiletka ani bezpečnostná žiletka, ktorá by sa vyrovnala žiletke Leaf Shave. A to sme ešte len na začiatku. Prestaneme, keď sa každý človek vzdá jednorazových plastov na holenie.

Aký rozdiel môže spôsobiť holiaci strojček?
Skutočný rozdiel. Nielen peniaze, ktoré ušetrí, plast, ktorý odstráni, ale aj akt investície do kvalitného výrobku, ktorý vydrží.
Viac ako 200 000 používateľov holiacich strojčekov Leaf Shave zabráni tomu, aby sa tento rok na skládkach ocitlo viac ako 3 milióny jednorazových plastových holiacich strojčekov. Sme na to nesmierne hrdí.

Čo ďalšie od nás môžete očakávať? Balíme a posielame 100 % bez plastov. Meriame, zaznamenávame a kompenzujeme uhlíkovú stopu našej organizácie. A finančne podporujeme neziskové aktivity v oblasti klímy (Adaptačný fond v roku 2019).

Bude všetko, čo robíme, na 100 % dokonalé? Nie. Ale môžeme sa učiť každý deň, zlepšovať každý rok a vždy sa o našich používateľov postarať dokonale, na 100 %.