Neohodnotené

Obal na holiaci strojček LEAF

Chráňte holiaci strojček The Leaf, keď ste na cestách, pomocou tohto vlastného pevného puzdra. Vyrobené z hliníka, so závesom na obed, tlačidlovou západkou a silikónovými vložkami - puzdro Leaf bude spoľahlivým spoločníkom na cestách.

Variant
Môžeme doručiť do:
25.7.2024 25.7.2024 Zvoľte variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 100057 100333 Zvoľte variant
Značka: Leaf Shave
€25
Kategória: Starostlivosť o telo

V balení

1 púzdro Leaf (kompatibilné s holiacim strojčekom Leaf)
UDRŽATEĽNOSŤ

Všetky obaly výrobkov sú papierové a recyklovateľné

V spoločnosti Leaf shavce využívame inovácie to znamená, že od základu prebudujeme produkty, ktoré denne používate, a kreatívne hľadáme, čo nové môžeme priniesť.

Neexistuje žiadna plastová žiletka ani bezpečnostná žiletka, ktorá by sa vyrovnala žiletke Leaf Shave. A to sme ešte len na začiatku. Prestaneme, keď sa každý človek vzdá jednorazových plastov na holenie.

Aký rozdiel môže spôsobiť holiaci strojček?
Skutočný rozdiel. Nielen peniaze, ktoré ušetrí, plast, ktorý odstráni, ale aj akt investície do kvalitného výrobku, ktorý vydrží.
Viac ako 200 000 používateľov holiacich strojčekov Leaf Shave zabráni tomu, aby sa tento rok na skládkach ocitlo viac ako 3 milióny jednorazových plastových holiacich strojčekov. Sme na to nesmierne hrdí.

Čo ďalšie od nás môžete očakávať? Balíme a posielame 100 % bez plastov. Meriame, zaznamenávame a kompenzujeme uhlíkovú stopu našej organizácie. A finančne podporujeme neziskové aktivity v oblasti klímy (Adaptačný fond v roku 2019).

Bude všetko, čo robíme, na 100 % dokonalé? Nie. Ale môžeme sa učiť každý deň, zlepšovať každý rok a vždy sa o našich používateľov postarať dokonale, na 100 %.