Neohodnotené

Obojok pre psov z konope 38cm-63cm

Ekologický obojok pore psa, vyrobený z konope. Vhodný pre obvod krku 38 až 63 cm.

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Skladom
Kód: 136011
Značka: Hoomans friend
€22,33
Kategória: Pre zvieratá

Predstavujeme Hooman's Friend: dokonalý ekologický obojok pre vášho štvornohého priateľa!

Tento nastaviteľný obojok z konope, vyrobený bez použitia plastov alebo materiálov na báze fosílnych palív, je ideálny pre chrtov a iné psy, ktorým sa podarí vykĺznuť z obojku alebo pri ktorých sa obávate, že by sa mohla spona zlomiť. Vďaka nízkej uhlíkovej stope je to nákup bez pocitu viny, ktorý ste hľadali.

Ideálny obojok pre chrty, ale aj pre všetky ostatné plemená psov ako výcvikový obojok. Pre krk: 38 cm - 63 cm | šírka: 1,8 cm . Konope je hypoalergénne, dá sa prať v práčke a je mimoriadne odolné.

Keďže žiadny materiál nie je nezničiteľný, mali by ste vždy skontrolovať vodítka, obojky a postroje, či nie sú opotrebované a roztrhnuté. Je vašou zodpovednosťou určiť vhodnosť pre vášho chlpatého priateľa.

 

Konope je ako materiál veľmi odolné a ľahko sa čistí. Na rozdiel od nylonu je pri každom použití mäkší.
Odporúčame jemné ručné pranie v teplej vode s mydlom alebo
30 stupňov v práčke, ak váš chlpatý priateľ miluje blato.
Po vypraní nesušte v sušičke.

Čistá hmotnosť
98g

Zloženie
100% konope

Materiály
Konope, kov

Vedeli ste, že váš pes môže zachrániť planétu?
Samozrejme, nie doslova, ale môže pomôcť znížiť našu uhlíkovú stopu používaním prírodných výrobkov namiesto plastových a syntetických. A ešte pri tom bude vyzerať rozkošne!
Spoločnosť Hooman's Friend ponúka rad ekologických výrobkov pre psov vrátane vôdzok, obojkov a hračiek vyrobených z materiálu, ktorý ľudstvo pozná už tisícky rokov: KONOPE!
Výrobky vyrábajú z pevného a odolného konopného materiálu, aby váš pes neabsorboval nepríjemné mikroplasty a zároveň vyzeral štýlovo! Hooman's Friend je určený pre každého domáceho miláčika. Sme tu, aby sme zvyšovali povedomie o nových inovatívnych a udržateľných materiáloch, podporovali obehové hospodárstvo a boli absolútne transparentní v tom, odkiaľ naše výrobky pochádzajú. V konečnom dôsledku môže naše povedomie a naše vedomé rozhodnutia prispieť k záchrane domácich zvierat, rastlín a planéty. Žiadne plasty, žiadne chemikálie a len výrobky, ktoré sú udržateľné a dobré pre životné prostredie, ľudí aj domáce zvieratá. Keďže si nemôžu vyberať sami, musíme pre nich robiť správne rozhodnutia, pre dlhý a zdravý život s vaším najlepším priateľom.