Neohodnotené

Jack N´Jill 810 detská zubná kefka Opica

Prvá detská zubná kefka svojho druhu, ktorá je rozložiteľná v prírode.

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Skladom
Kód: 201114
Značka: JACK N’ JILL
€4,55
Kategória: Zubná hygiena
Hmotnosť: 0.04 kg

Vyrobená zo 100% kukuričného škrobu a mäkkých vlákien z PBT.

PBT – polybutyléntereftalát.

Materiál PBT má veľmi podobné vlastností ako Nylon.

PBT však absorbuje veľmi málo vody (čo je dobré pre udržanie hygieny štetín).

 

Celé balenie zubnej kefky Jack N´Jill je biologicky rozložiteľné, obal z recyklovaného papiera a okienko zo 100% kukuričného škrobu.

 

Je vhodná od prvých zúbkov.

Ergonomická rúčka je prispôsobená pre pohodlný detský úchop a vojde sa ľahko aj do malých detských ručičiek.

 

Pokyny pre likvidáciu:

Odlomte hlavičku zubnej kefky. Opatrne sa jej zbavte. Ak je to možné, prekonzultujte to s miestnym recyklačným programom. (Nylon je recyklovateľný). Zvyšok kefky umiestnite do svojho kompostu. Zvyčajne trvá 90 dní, kým sa kefka v komerčnom komposte rozloží.

 

Rozhodli ste sa správne!

Nech už sa kefky zbavíte akýmkoľvek spôsobom, môžete si byť istý, že sa nestane súčasťou skládky na ďalších milión rokov na rozdiel od mnohých zubných kefiek, ktoré sa dnes používajú. Len si predstavte koľko kefiek je v pôde po celom svete.

 

ZLOŽENIE: kukuričný škrob (NON GMO), PBT (polybutyléntereftalát) vlákna

BALENIE:1 ks

 

Značka Jack N' Jill bola založená v 40. rokoch minulého storočia a mnohí Austrálčania, ktorí vyrastali v 50., 60. a 70. rokoch, si na ňu radi spomínajú. Dnes tento rodinný podnik oživili manželia Rachel a Justin Bernhautovci z Melbourne, ktorí si po svojom osobnom okamihu uvedomili, že tento výrobok je stále veľmi dôležitý pre dnešných rodičov, ktorí dbajú o zdravie.
Jack N' Jill sa v súčasnosti predáva vo viac ako 60 krajinách a jeho sortiment zahŕňa zubné pasty s rôznymi príchuťami, gél na prerezávanie zubov novorodencov a zubné obrúsky, ako aj zubné kefky - manuálne aj elektrické. Silikónové kefky na prsty, ako aj rad na kúpanie!
Zubná pasta Jack N' Jill je 100 % bezpečná pre malé deti - najmä preto, že majú tendenciu ju skôr prehĺtať, ako vypľúvať! Všetky značky Jack N' Jill sú navrhnuté tak, aby sa páčili deťom, a sú dostatočne roztomilé, aby rodičom nevadilo, že stoja na ich kúpeľňovej toaletke. Spolu so zubnou pastou sme navrhli a vyrobili prvé detské zubné kefky s rukoväťami, ktoré sú vyrobené z kukuričného škrobu bez GMO, ktorý je kompostovateľný. Spomenuli sme "roztomilé"??
V spoločnosti Jack N' Jill veríme, že podniky majú povinnosť voči životnému prostrediu, preto sme vytvorili prírodnú, hypoalergénnu zubnú pastu s organickými zložkami a navrhli sme náš obal tak, aby bol minimálny, recyklovateľný a bez BPA.