Neohodnotené

Zástera jednorázová kompostovateľná - 50 ks

Balenie 50 záster
Rozmery zástery: 80 cm x 125 cm
EKOLOGICKÁ ALTERNATÍVA K JEDNORAZOVÝM PLASTOVÝM ZÁSTERÁM

Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Skladom
Kód: REGLAPRON-1
€16,80
Kategória: Obchod

Ak hľadáte najlepší jednorazový odevný štít alebo prikrývku, potom je naša ľahká kompostovateľná zástera fantastickou voľbou! Je 100 % certifikovaná ako kompostovateľná a biologicky rozložiteľná.
EXTRA SILNÉ: Spevnené, ľahké, extra silné zástery sa dodávajú v balení po 50 kusoch.

JEDNA VEĽKOSŤ PRE VŠETKÝCH: Vďaka viazaniu v páse sú tieto zástery ideálne pre nositeľov malých, stredných a veľkých tvarov, jednoducho si ich prispôsobte podľa svojich preferencií. Naša priehľadná zástera je ideálna na akékoľvek profesionálne alebo osobné použitie, aby zabezpečila dostatočnú ochranu pri vykonávaní aj náročných úloh.

VŠESTRANNÉ POUŽITIE: Naše jednorazové priehľadné zástery sú tu na to, aby ste sa nemuseli obávať žiadnych škvŕn alebo neporiadku a aby sa vaše oblečenie pri každodennej práci nepoškodilo. Tieto zástery pre dospelých sú vhodné na použitie v ošetrovateľstve, na zdravotnej stanici, v gastronómii, v zdravotníctve alebo v laboratóriu.

BEZ PLASTU: Vyrobené zo 100 % prírodných a obnoviteľných zdrojov. Náš sortiment záster bez plastov je určený na domáce alebo firemné použitie v maloobchode a pohostinstve. Naše výrobky sú navrhnuté tak, aby nahradili predmety každodennej potreby, ktoré často vyhadzujeme.