Neohodnotené

Vôdzka pre psov z konope - Black splash

Vôdzka vyrobená z konope.
Kompostovateľná.
Dĺžka 165 cm.

Dve pútka na ruku, na krátke a na dlhé držanie.

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Skladom
Kód: 136013
Značka: Hoomans friend
€23,52
Kategória: Pre zvieratá

Toto krátke vodítko pre psa je udržateľné a ekologické. Je vyrobené z konope (takže je to vegánske vodítko pre psa) a predstavuje dokonalý nákup bez pocitu viny pre vášho štvornohého priateľa. Každé vodítko pre psa má jedinečný čierny striekajúci vzor. Žiadne dve nie sú rovnaké. 

Konope je ako materiál veľmi odolné a ľahko sa čistí. Na rozdiel od nylonu je pri každom použití mäkšie.
Odporúčame jemné ručné pranie v teplej vode s mydlom alebo
30 stupňov v práčke, ak váš chlpatý priateľ miluje blato.

Čistá hmotnosť
112g

Zloženie
100% konope

Materiály
Konope, kov

Vedeli ste, že váš pes môže zachrániť planétu?
Samozrejme, nie doslova, ale môže pomôcť znížiť našu uhlíkovú stopu používaním prírodných výrobkov namiesto plastových a syntetických. A ešte pri tom bude vyzerať rozkošne!
Spoločnosť Hooman's Friend ponúka rad ekologických výrobkov pre psov vrátane vôdzok, obojkov a hračiek vyrobených z materiálu, ktorý ľudstvo pozná už tisícky rokov: KONOPE!
Výrobky vyrábajú z pevného a odolného konopného materiálu, aby váš pes neabsorboval nepríjemné mikroplasty a zároveň vyzeral štýlovo! Hooman's Friend je určený pre každého domáceho miláčika. Sme tu, aby sme zvyšovali povedomie o nových inovatívnych a udržateľných materiáloch, podporovali obehové hospodárstvo a boli absolútne transparentní v tom, odkiaľ naše výrobky pochádzajú. V konečnom dôsledku môže naše povedomie a naše vedomé rozhodnutia prispieť k záchrane domácich zvierat, rastlín a planéty. Žiadne plasty, žiadne chemikálie a len výrobky, ktoré sú udržateľné a dobré pre životné prostredie, ľudí aj domáce zvieratá. Keďže si nemôžu vyberať sami, musíme pre nich robiť správne rozhodnutia, pre dlhý a zdravý život s vaším najlepším priateľom.