Neohodnotené

Sójová sviečka - ruža a levanduľa 100g

Sójová sviečka ako ekologická alternatíva voskových sviečok. Sójový vosk – na rozdiel od parafínu horí pomalšie a pri tom do ovzdušia neuvoľňuje toxické látky.

Vďaka obsahu levandule sviečka upokojuje nepokojnú myseľ, ale vďaka ruži je jej vôňa jemnejšia, a preto je vhodná aj pre nefanúšikov typickej levanduľovej vône. Ruža harmonizuje, pomáha zvládať príznaky PMS a menopauzy.

Pravčická brána je jedinečná, ženská, zmyselná vôňa.

Sklo sviečky ktorú vidíte, bolo kedysi fľašou na víno, ktorú zruční sklári v Českej republike premenili na tento krásny pohár na sviečku.

Objem: 100 g / 120 ml

Čas horenia: viac ako 20 hodín

Obsahuje štýlovú ľanovú tašku 

Môžeme doručiť do:
15.6.2023
Skladom
Kód: 126/PRA
€16
Kategória: Sviečky

100% prírodná sójová sviečka so 100% vôňou esenciálnych olejov, ručne vyrobená v stredných Čechách.

Sójový vosk sa vyrába zo sójových bôbov. Neobsahuje žiadne pesticídy, herbicídy ani ropné prísady (parafín). 100 % prírodný, biologicky odbúrateľný, vhodný pre alergikov a vegánov.

Originálna zmes 100 % esenciálnych olejov (EO). Esenciálne oleje alebo éterické oleje sú výťažky z rastlín. Sú 100% prírodné a majú aromaterapeutické vlastnosti. Na rozdiel od syntetických vôní sú sviečky s vôňou týchto prírodných olejov jemnejšie, a preto sú vhodné pre citlivé osoby.

Bavlnený knôt. Ako jeden z mála výrobcov sviečok, nepoužíva hotové polotovary pochybného pôvodu, ale vyrába vlastné knôty zo 100 % bavlny. Takto si môžete byť istí, že knôty nie sú nasiaknuté niečím nežiaducim alebo niečím vystužené.

 

AKO SA STARAŤ O SVIEČKU?

Sviečka vám bude dodaná s ideálne upraveným knôtom, pred každým ďalším zapálením knôt upravte na dĺžku 4 - 5 mm. Sviečku nechajte horieť minimálne 30 minút, maximálne 4 hodiny a počas horenia s ňou nemanipulujte. Sklo sa počas procesu horenia zahrieva, preto to berte do úvahy. Sviečku nenechávajte bez dozoru. Čas horenia je orientačný, v ideálnych podmienkach vydrží ešte dlhšie :)