Neohodnotené

Sójová sviečka - pomaranč zázvor 100g

Sójová sviečka ako ekologická alternatíva voskových sviečok. Sójový vosk – na rozdiel od parafínu horí pomalšie a pri tom do ovzdušia neuvoľňuje toxické látky.

Typická svieža vôňa pomaranča dodáva optimizmus a radosť. Sviečka vás pozitívne naladí a naplní váš domov alebo pracovisko pohodou. Pomarančová vôňa je veľmi obľúbená u detí, má harmonizujúci účinok, zmierňuje bolesti hlavy a upokojuje podráždený žalúdok.

Macocha vám jednoducho zlepší náladu, nech už vás trápi čokoľvek :)

Sklo sviečky ktorú vidíte, bolo kedysi fľašou na víno, ktorú zruční sklári v Českej republike premenili na tento krásny pohár na sviečku.

Objem: 100 g / 120 ml

Čas horenia: viac ako 20 hodín

Obsahuje štýlovú ľanovú tašku 

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Skladom
Kód: 126/MAC
€16
Kategória: Sviečky

100% prírodná sójová sviečka so 100% vôňou esenciálnych olejov, ručne vyrobená v stredných Čechách.

Sójový vosk sa vyrába zo sójových bôbov. Neobsahuje žiadne pesticídy, herbicídy ani ropné prísady (parafín). 100 % prírodný, biologicky odbúrateľný, vhodný pre alergikov a vegánov.

Originálna zmes 100 % esenciálnych olejov (EO). Esenciálne oleje alebo éterické oleje sú výťažky z rastlín. Sú 100% prírodné a majú aromaterapeutické vlastnosti. Na rozdiel od syntetických vôní sú sviečky s vôňou týchto prírodných olejov jemnejšie, a preto sú vhodné pre citlivé osoby.

Bavlnený knôt. Ako jeden z mála výrobcov sviečok, nepoužíva hotové polotovary pochybného pôvodu, ale vyrába vlastné knôty zo 100 % bavlny. Takto si môžete byť istí, že knôty nie sú nasiaknuté niečím nežiaducim alebo niečím vystužené.

 

AKO SA STARAŤ O SVIEČKU?

Sviečka vám bude dodaná s ideálne upraveným knôtom, pred každým ďalším zapálením knôt upravte na dĺžku 4 - 5 mm. Sviečku nechajte horieť minimálne 30 minút, maximálne 4 hodiny a počas horenia s ňou nemanipulujte. Sklo sa počas procesu horenia zahrieva, preto to berte do úvahy. Sviečku nenechávajte bez dozoru. Čas horenia je orientačný, v ideálnych podmienkach vydrží ešte dlhšie :)