Neohodnotené

Prírodný zubný prášok pre deti - pomaranč a mandarinka

Dentafari je prírodný zubný prášok pre deti. Prášok je plný prírodných ochranných zložiek a chutí ovocne ako na slnku dozreté mandarínky a pomaranče z letnej záhrady. Prášok obnovuje rovnováhu zdravej ústnej flóry a posilňuje prirodzené obranné mechanizmy v ústach.

Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Skladom
Kód: 0011
€12,96
Kategória: Zubná hygiena
Hmotnosť: 0.095 kg

Dentafari je prírodný zubný prášok pre deti. Prášok obsahuje prírodné ochranné zložky a má ovocnú príchuť na slnku dozretých mandarínok a pomarančov z letnej záhrady. Prášok obnovuje rovnováhu zdravej ústnej flóry a posilňuje prirodzené obranné mechanizmy v ústach.

Pri výbere ingrediencií dbáme na prírodné a udržateľné výrobné procesy a používanie technológií šetriacich zdroje. Nepoužívame žiadne umelé farbivá, arómy, konzervačné látky ani bieliace látky. Náš zubný prášok je vhodný aj pre vegánov.

Naše výrobky sú balené úplne bez plastov a prepravované CO2 neutrálne. Ako výplňový materiál používame 100 % biologicky rozložiteľné obalové čipsy vyrobené z rastlinného škrobu.

Ako to funguje

1. prášok ✨
Otvorte plechovku so zubným práškom. Odstráňte pečať na zachovanie čerstvosti.

2. Voda
Naneste malé množstvo zubného prášku na vlhkú, mäkkú zubnú kefku. Čistite si zuby ako zvyčajne. V prípade potreby zubnú kefku opäť navlhčite a pokračujte v čistení zubov.

3. Hotovo!
2 min. aby ste si mohli vychutnať prírodnú starostlivosť o ústnu dutinu bohatú na účinné látky! Dôkladne si opláchnite zuby. Usmievajte sa!

Váš vplyv

Myslieť na zajtrajšok spoločne už dnes

#everytincounts, pretože s Dentafari môžeme spoločne vyhlásiť vojnu jednorazovým plastom!

1x zubný prášok = 0x jednorazový plast, zachráňte 100 % jednorazového plastu - ročne!
Menej emisií CO2 vďaka nízkej hmotnosti a objemu pri preprave a nášmu

 

80g.

Zložky

Bentonit *, xylitol *, uhličitan vápenatý, inulín * *, limonén, ryžový škrob Oryza Sativa * *, uhličitan horečnatý, olej z kôry mandarínky (Citrus Reticulate)**, olej z kôry pomaranča (Citrus Sinensis)* *, Linalool* *, Citral* *, Bifidumbacterium infantis *, Lactobacillus reuteri *, Lactobacillus acidophilus*, Streptococcus thermophilus *, Bifidumbacterium lactis*.

* Zložky prírodného pôvodu, ** Zložky z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva, *** Zložky z prírodných éterických olejov