Neohodnotené

Prírodný deodorant PONIO

Prírodný deodorant, nie antiperspirant

Jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu.

obal: 100% z papiera / kompostovateľný

Variant
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 23.5.2024 23.5.2024 23.5.2024 23.5.2024 Zvoľte variant
Skladom Skladom Objednané Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 030475 030275 031075 030175 030575 030775 Zvoľte variant
Značka: Ponio
€9
Kategória: Starostlivosť o telo

Deodorant obsahuje zmes silíc, ktoré spolu vytvárajú sladkú, ženskú, romantickú vôňu. Táto patrí medzi menej intenzívne, deodorant je čo do účinnosti stavaný skôr na bežné použitie ako extrémne aktivity.

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.

 

Cukrová pivonka:  obsahuje zmes silíc, ktoré spolu vytvárajú sladkú, kvetinovú, ženskú, romantickú vôňu s prírodnými silicami ylang-ylang, list klinčeka, grep, pomaranč

Tea tree & lemongras: Prírodný deodorant so silicami čajovníka a citrónovej trávy. Intenzívnejšie  a účinná vona vhodná pre mužov aj ženy, so silicami čajovníka (tea tree) a lemongras (citrónová tráva)

Ružová alej: Prírodný deodorant so silicami ho sho (čínskeho ružového dreva), palmarosy a niaouli. Zmes vytvára jemnejšiu, sviežu vôňu s drevito-kvetinovými tónmi.

Fresh air: Svieži a minimalistický dezodorant vhodný pre obe pohlavia so silicami niaouli, bergamot, borovica, citrónová tráva

Pomaranč & eukalyptus: Sladko-chladivá kombinácia pomaranča a eukalyptu, jemnejšia, vhodná pre ženy aj mužov so silicami sladký pomaranč a eukalyptus

Levanduľa & mäta: Prírodný deodorant so silicami francúzskej levandule a mäty piepornej

 

NÁVOD: Mechanizmus deodorantu je vytláčací. Pazúch stačí jemne pošúchať v podpazuší.

Pazúch sa najľahšie nanáša na vlhkú pokožku, napríklad po sprchovaní. Ak je pre vás pazúch príliš tuhý alebo máte pocit, že sa ťažko rozotiera, naneste na jeho povrch pred použitím 1-2 kvapky vody, ktorá uľahčí roztierateľnosť pazúchu bez výrazného tlačenia.

INGREDIENTS(Zloženie): Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Kaolin (kaolín)E, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo)E, Olea Europaea Oil (olivový olej), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk)E, Diatomaceous Earth (kremelina)E, Citrus Grandis Peel Oil (silica - grep), Cananga Odorata Flower Oil (silica - ylang ylang), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (silica - sladký pomaranč), Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (silica - klinček, list),Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Styrax Benzoin Gum (živica - benzoin), Limonene*, Linalool*, Eugenol*, Benzyl Benzoate*, Citral*, Benzyl Alcohol*, Iso-Eugenol*, Benzyl Salicylate*, Farnesol*, Geraniol*

E Ecocert ; * obsiahnuté prirodzene v siliciach

KRAJINA POVODU: Vyrobené na Slovensku, Zvolen

ONIO je slovenská značka ručne robenej kozmetiky - prírodných mydiel, masážnych kociek, deodorantov, šampúchov® (tuhých šampónov), prírodných kondicionérov a iných voňavých vecičiek. Výrobky sú všetky ručne robené v menších množstvách s maximálnou poctivosťou, aby ste dostali do rúk vždy kvalitný výrobok. Používame vlastné receptúry a postupy, ktoré neustále zdokonaľujeme, vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.