Neohodnotené

Prírodná zubná pasta pre deti Jack N´Jill Milkshake / 50 g

Vegánska, bez lepku, bez fluoridov, bez SLS, bez mlieka, bez cukru, bez umelých farbív.

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Skladom
Kód: 101096
Značka: JACK N’ JILL
€6,55
Kategória: Zubná hygiena
Hmotnosť: 0.06 kg

- PRÍRODNÁ ZUBNÁ PASTA PRE DETI - odborne vytvorená s organickou ovocnou príchuťou, ktorá je bezpečná pri požití. Zubná pasta bez cukru chutí tak dobre, že si deti skutočne budú chcieť čistiť zuby!

- PREVENCIA ZUBNÉHO KAZU - Detská zubná pasta bez fluoridu obsahuje prírodné zložky, ako sú xylitol a nechtík lekársky, ktoré pomáhajú predchádzať zubnému kazu, upokojujú ďasná a bojujú proti zubnému kazu, vhodná od 6 mesiacov +

- BEZ FLUORIDU - Vyrobená s organickými ovocnými príchuťami, prírodnými zložkami, 40 % xylitolu a bez fluoridu, cukru a umelých prísad, je to voľba, z ktorej môžu mať rodičia a deti dobrý pocit!

- PRÍRODNÉ A BEZPEČNÉ - Veríme, že podniky majú povinnosť voči životnému prostrediu, preto sme naše výrobky formulovali tak, aby boli prírodné, hypoalergénne, bez fluoridu a vyrobené z organických zložiek.

PREČO JE TO TAKÉ ÚŽASNÉ!
Bezpečné. Zábava. Mňam!

 Čistenie zubov zubnou pastou Jack N' Jill pomáha čistiť zuby a poskytuje prirodzenú ochranu pred zubným kazom.

 Naše jemné gélové zloženie neobsahuje fluorid a je vhodné od 6 mesiacov (keď sa zvyčajne prerezávajú prvé zúbky). Vieme, že malé deti nevedia pľuť - zubná pasta Jack N' Jill je bezpečná pri prehltnutí, ak sa používa podľa návodu. Vďaka kaleidoskopu deviatich lahodných organických príchutí nebolo čistenie zubov nikdy jednoduchšie a zábavnejšie! Zložky ako xylitol a nechtík lekársky a pravidelné a účinné čistenie zubov pomáhajú upokojiť ďasná a bojovať proti zubnému kazu.

Výhody:

Zubná pasta Jack N' Jill so 40 % xylitolu pomáha vyrovnávať pH v ústach. xylitol tiež preukázateľne znižuje množstvo baktérií zachytených v zubnom povlaku, zatiaľ čo kremík jemne čistí zuby a pomáha predchádzať tvorbe zubného povlaku. Výťažok z kvetov nechtíka lekárskeho pomáha prirodzene upokojovať ďasná. Odporúča sa, aby sa vaše dieťa naučilo čistiť si zuby po každom jedle, čo pomôže vytvoriť správne návyky ústnej hygieny.

Zubná pasta Jack N' Jill Natural Certified získala certifikát Ecocert COSMOS Natural Standard. Ecocert je popredný svetový špecialista na certifikáciu udržateľných postupov a ekologických výrobkov.

Relatívna abrazivita dentínu (RDA) je 15 - nízka abrazivita.

- Prírodná certifikovaná zubná pasta (Ecocert) - Certifikát Ecocert COSMOS Natural Standard Ecocert - Certifikát Peta Cruelty Free - Bezpečná pri požití, ak sa používa podľa návodu - Organická jahodová príchuť - Vysoký obsah xylitolu (40 %) - Kremík na šetrné odstránenie zubného povlaku - Nechtík lekársky na upokojenie ďasien - Vhodná od 6 mesiacov + - Vyrobená v Austrálii - Vegánska, Bez lepku, Bez fluoridov, Bez SLS, Bez mlieka, Bez cukru, Bez umelých farbív - Bezpečnostné tesnenie s ľahko otvárateľným flip top uzáverom - Bez BPA s minimálnym množstvom recyklovateľných obalov Ak ste niekedy mali problém pri čistení zubov vášho dieťatka, cítime vašu bolesť - nie ste sami! Batoľatá a deti nechápu, prečo si čistíme zuby, ale vedia, kedy niečo "chutí pikantne". Prírodná certifikovaná zubná pasta Jack N' Jill chutí tak lahodne, že ju pravdepodobne budete musieť medzi čistením zubov odložiť z dosahu. Myslíme to vážne! Čas na čistenie zubov sa vo vašej kúpeľni zmení - aj s tými najzvedavejšími deťmi! Uľahčite si čistenie zubov s prírodnou a účinnou zubnou pastou Jack N' Jill.

 

 

Značka Jack N' Jill bola založená v 40. rokoch minulého storočia a mnohí Austrálčania, ktorí vyrastali v 50., 60. a 70. rokoch, si na ňu radi spomínajú. Dnes tento rodinný podnik oživili manželia Rachel a Justin Bernhautovci z Melbourne, ktorí si po svojom osobnom okamihu uvedomili, že tento výrobok je stále veľmi dôležitý pre dnešných rodičov, ktorí dbajú o zdravie.
Jack N' Jill sa v súčasnosti predáva vo viac ako 60 krajinách a jeho sortiment zahŕňa zubné pasty s rôznymi príchuťami, gél na prerezávanie zubov novorodencov a zubné obrúsky, ako aj zubné kefky - manuálne aj elektrické. Silikónové kefky na prsty, ako aj rad na kúpanie!
Zubná pasta Jack N' Jill je 100 % bezpečná pre malé deti - najmä preto, že majú tendenciu ju skôr prehĺtať, ako vypľúvať! Všetky značky Jack N' Jill sú navrhnuté tak, aby sa páčili deťom, a sú dostatočne roztomilé, aby rodičom nevadilo, že stoja na ich kúpeľňovej toaletke. Spolu so zubnou pastou sme navrhli a vyrobili prvé detské zubné kefky s rukoväťami, ktoré sú vyrobené z kukuričného škrobu bez GMO, ktorý je kompostovateľný. Spomenuli sme "roztomilé"??
V spoločnosti Jack N' Jill veríme, že podniky majú povinnosť voči životnému prostrediu, preto sme vytvorili prírodnú, hypoalergénnu zubnú pastu s organickými zložkami a navrhli sme náš obal tak, aby bol minimálny, recyklovateľný a bez BPA.