Neohodnotené

Pracie pásiky GreenSun

Pracie pásiky sú ekologická alternatíva pracieho prášku.

Na farebnú bielizeň s vôňou - Ocean breeze

Balenie obsahuje 30 pásikov. Jednotková cena za 1 pásik je 0,26 €. 

Vyrobené vo Švédsku.

 

Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Skladom
Kód: 572
€7,80
Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.12 kg

Prací pásik GreenSun, nový ekologický druh pracieho prostriedku, predstavuje revolúciu v spôsobe prania bielizne prostredníctvom inovácii založených na rastlinnej báze pracích prostriedkov. Je to bezodpadová a ekologická alternatíva k tradičným tekutým a práškovým prostriedkom na trhu. Urobte krok smerom k zelenšej stránke života. Vyrobené vo Švédsku.

Pracie pásiky GreenSun sú prirodzenou voľbou pre tých, ktorým záleží na životnom prostredí a vlastnom zdraví. Naše pracie pásiky sú vyrobené zo zmesi rastlinných zložiek a sú biologicky odbúrateľné a šetrné k citlivej pokožke. Žiadne agresívne chemikálie ale využitie sily prírody v pracích pásikoch GreenSun získanej z rastlín.

Pracie pásiky GreenSun menia hru v priemysle pracích prostriedkov a získavajú širokú popularitu. Toto inovatívne riešenie nahrádza tradičný prací prostriedok vysoko koncentrovaným pracím prostriedkom vo forme malého pásiku. Znížením množstva potrebnej vody bola minimalizovaná veľkosť a prepravné náklady pracieho prostriedku a zároveň sa znížila uhlíková stopa. Okrem týchto výhod, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, poskytujú pracie pásiky GreenSun ako prací prostriedok tiež vynikajúci používateľský zážitok.

S produktom vopred odmeraným v každom hárku sa už používatelia nemusia starať o meranie a nalievanie správneho množstva pracieho prostriedku. To nielen šetrí čas a námahu, ale tiež eliminuje riziko nadmerného alebo nedostatočného používania čistiaceho prostriedku, čo môže mať za následok neúčinné čistenie alebo plytvanie. Záverom možno povedať, že pracie pásiky GreenSun ako prací prostriedok ponúkajú víťaznú kombináciu ekologickej udržateľnosti a používateľského pohodlia