Neohodnotené

Pracie pásiky - Eco Green Living - 60 ks

  • 60 listov pracieho prostriedku
  • kompostovateľný obal
  • úplne netoxické a biologicky rozložiteľné
  • bez farbív / fosfátov / bielidiel
  • silná čistiaca sila
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Skladom
Kód: RKINLAUN60-1
€16,94
Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.2 kg

PRACIE PÁSIKY: Vedeli ste, že priemerná rodina v Spojenom kráľovstve vyperie týždenne až 8 bielizní? To je veľa prania a bohužiaľ to zvyčajne znamená veľa plastov a veľa chemikálií. Naše prestieradlá sú malé a svižné, ale výkonné, pričom sú 100 % netoxické a šetrné k životnému prostrediu.

SILNÉ ČISTENIE, NULA PLASTU: Naše prestieradlá šetrné k našej planéte nielenže neobsahujú farbivá, fosfáty, parabény a bielidlá - sú dodávané s bezodpadovým obalom, ktorý pomáha znižovať množstvo jednorazového plastového odpadu putujúceho do oceánu a na skládky. To všetko pri silnom čistení, ktoré je hypoalergénne a šetrné k citlivej pokožke.

LEN JEDEN LIST NA JEDNO PRANIE: Nebojte sa, že budete musieť prepierať viacero listov, aby ste dosiahli účinné pranie. Tieto pracie listy sú bez parfumácie a pranie poskytuje neuveriteľnú čistotu s krásne mäkkým oblečením. Skvelý výkon má aj odstraňovanie škvŕn a pri naozaj veľkej záťaži neváhajte pridať druhý list a/alebo oblečenie pred praním namočiť.
Tvrdé na škvrny, šetrné k oblečeniu: Budete prekvapení, aké účinné sú tieto hárky, pričom sú tvrdé na škvrny, šetrné k oblečeniu a zanechávajú ho super mäkké - bez použitia zmäkčovadla! Eko Green Living prestieradlá na pranie sú jednoduchým spôsobom, ako urobiť veľkú zmenu vo vašej domácnosti, v životnom prostredí a vo vašom svedomí.