Neohodnotené

Okuliare z recyklovaného plastu - Vega Blue

Ekologické slnečné okuliare vyrobené z recyklovaného plastu.

Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Skladom
Kód: VEG-DC
Značka: Mabaki
€34,80
Kategória: Móda

Model Vega Blue vyrábame z 3 recyklovaných PET plastových fliaš vyvezených z oceánu (bieliace fľaše, mydlové fľaše...)
Ako všetky slnečné okuliare Mabaki, aj model Vega-blue obsahuje šošovky so svetelným filtrom kategórie 3 a ochranou proti UV 400. Vysokokvalitné polarizačné šošovky, ktoré zabraňujú oslneniu a blokujú oslnenie od horizontálnych povrchov, ako sú odrazy od vody, snehu a povrchov ciest.

 

Mabaki je značka výrobcu ekologických okuliarov vyrábaných z recyklovaných materiálov prostredníctvom obchodného modelu obehového hospodárstva. Mabaki zhodnocuje odpad z oceánu a využíva systém premeny prostredníctvom vlastného výrobného procesu na výrobu slnečných okuliarov najvyššej kvality so starostlivým dizajnom. S troch PET plastových fliaš sa vyrobia jedny slnečné okuliare.
Mabaki tiež obnovuje iné typy našich ekosystémov, ako sú pneumatiky a plechovky od sódy na výrobu svojich slnečných okuliarov.

ZLOŽENIE:
recyklovaný PET
Certifikácie CE, FDA a ISO 12312-1: 2013

KRAJINA POVODU: Španielsko

Názov Mabaki pochádza zo svahilčiny, najrozšírenejšieho jazyka v časti Afriky, z ktorej pochádzajú prví hominidi - "Pôvod všetkého". Možno tým, že sa vraciame k Počiatku, "uzatvárame kruh", rovnako ako je náš obchodný model založený na obehovom hospodárstve...
Mabaki znamená "odpad", okolo ktorého sa točí všetko, čo robíme pre budovanie lepšieho sveta.

 

Mabaki je značka výrobcu ekologických okuliarov, ktoré sa vyrábajú z recyklovaných materiálov prostredníctvom obchodného modelu obehového hospodárstva. Spoločnosť Mabaki zhodnocuje odpad z oceánov a využíva systém opätovnej konverzie prostredníctvom vlastného výrobného procesu na výrobu slnečných okuliarov najvyššej kvality so starostlivým dizajnom. Z troch PET plastových fliaš (fľaše od vody a sódy) vyrábame okuliare, rovnako ako z HDPE fľaše (fľaše od bielidla, mydla), pričom na ne aplikujeme vrstvu recyklovaného prírodného korku zo zátok od vínnych fliaš. Spoločnosť Mabaki na výrobu svojich slnečných okuliarov zhodnocuje aj iné druhy našich ekosystémov, ako sú pneumatiky a plechovky od sódy. Zo štvrtiny pneumatiky vyrobíme okuliare, rovnako ako z troch plechoviek nealkoholických nápojov.