Neohodnotené

Náplň - Prírodný deodorant bez sódy PONIO

Minul sa Vám dezodorant a neviete čo s obalom? Doplňte si do neho náplň!

 

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI:

TYP prírodný dezodorant (deodorant), nie antiperspirant - náplň
VÔŇA rôzne - podľa ponuky
VHODNÉ PRE doplnenie prázdneho obalu
VÁHA 44ml (cca 65g deodorantu so sódou, cca 60g deodorantu bez sódy)
INĚ nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte

Variant
Vypredané Objednané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 030580N 030581N 030582N 030583N Zvoľte variant
Značka: Ponio
€5,50
Kategória: Starostlivosť o telo

Deodorant neobsahuje sódu, ale namiesto nej je založený na deodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremeliny a prírodných silíc a olejov.

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu.

 

VARIANT: 

 

PONIO PINK: kvetinová, sladko-svieža vôňa

obsahuje esenciálne oleje z ylangu, citrusov, klinčekov a mäty

PONIO MINT: vôňa je univerzálna pre mužov aj ženy, prírodný dezodorant so silicami mäty a čajovníka

PONIO LEMONGRASS: citrónová vôňa,  obsahuje silice citrónovej trávy a čajovníka, najobľúbenejší je pre svoju univerzálnosť

PONIO LEVANDUĽA: bylinková vôňa s  prírodnými silicami z francúzskej levandule a čajovníka

 

VÁHA 44ml (cca 65g deodorantu so sódou, cca 60g deodorantu bez sódy)

 

NÁVOD: 

Naplnenie obalu z Ponio dezodorantu (alebo akéhokoľvek iného dezodorantu):

Dezodorant môžete mierne rozohriať (aby zmäkol len do konzistencie cesta) a "natlačiť" napr. lyžičkou do obalu/tuby alebo ho úplne rozpustiť to tekutého skupenstva (vo vodnom kúpeli, na najmiernejšom stupni na platničke, v mikrovlnke po pár sekúnd.) a naliať do obalu/tuby. 

Dezodorant roztopte iba natoľko, aby sa dal nalievať, nerozohrejte ho príliš, mohla by sa Vám účinná a ošetrujúca vrstva usadiť nerovnomerne. Náplň priebežne premiešavajte aby ste tomuto zabránili. Tiež počítajte s tým, že dezodorant "natlačený" do tuby bez rozpustenia bude mať mäkšiu konzistenciu, ako roztopený a naliaty dezodorant

použitie bez obalu - ak nemáte vhodnú tubu/obal, môžete dezodorant používať jednoducho držaním v ruke(ako masážnu kocku) - dezodorantom sa dá manipulovať aj bez naliatia do obalu. V takomto prípade dezodorant skladujte vo vzduchotesnom obale (napr. Prenoska) a používajte ho vždy z jednej strany (aby ste zabránili vysušovaniu a dobre sa rozotieral, pri použití ho pre jednoduchšie nanášanie môžete pokvapkať vodou).

 

Úprava konzistencie - ak Vám nevyhovuje konzistencia dezodorantu, môžete si ho zriediť akýmkoľvek jemným, pachovo nevýrazným olejom v pomere olej: náplň = 1:4-6. Náplň bez vône si môžete doplniť silicami podľa vlastnej potreby - zvoľte nízke koncentrácie cca 1% silíc a vyberajte kvalitné silice, odporúčam od firmy Hanus.

 

ZLOŽENIE:  Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Magnesium Hydroxide (hydroxid horečnatý), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo)E, Diatomaceous Earth (kremelina)E, Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk)E, Magnesium Carbonate (uhličitan horečnatý), Citrus Grandis Peel Oil, Mentha Spicata Leaf Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Limonene*, Linalool*, Eugenol*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Geraniol*, Iso-Eugenol*

KRAJINA POVODU: Vyrobené na Slovensku, Zvolen

ONIO je slovenská značka ručne robenej kozmetiky - prírodných mydiel, masážnych kociek, deodorantov, šampúchov® (tuhých šampónov), prírodných kondicionérov a iných voňavých vecičiek. Výrobky sú všetky ručne robené v menších množstvách s maximálnou poctivosťou, aby ste dostali do rúk vždy kvalitný výrobok. Používame vlastné receptúry a postupy, ktoré neustále zdokonaľujeme, vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.