Neohodnotené

Jedlé lyžičky Spoonie

Spoonie classic je jedlá lyžička na zmrzlinu, ktorú môžete použiť na zmrzlinu, dezert, jogurt, lyžičku ku káve alebo oveľa viac. Navyše lyžička vydrží v dezerte minimálne 60 minút bez toho, aby zmäkla a potom sa môže jesť.

Variant
Môžeme doručiť do:
4.4.2023 4.4.2023 Zvoľte variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 115/KAK 115/OVO Zvoľte variant
€9,36
Kategória: Udržateľné

Jedlé lyžičky sú výbornou náhradou za iné materiály môžete ich kombinovať so zmrzlinou alebo Vaším iným obľúbeným dezertom. Sú vyrobené z ovsenej, či kakaovej vlákniny, ktorá nemala ďalšie využitie a končila v odpade. My sme im našli využitie v podobe Zero waste lyžičiek, ktoré sú ideálnym zakončením pre váš dezert. Je na Vás, či lyžičku zjete alebo ju vyhodíte . Lyžička sa za krátky čas sama rozloží a nevzniká tak žiadny odpad. 

 

Naša plechovka udržateľnosti obsahuje 35 jedlých lyží teľná alternatíva, ktorá pozostáva nielen zo 100% udržateľných surovín, ale je aj jedlá. Spoonie classic je teraz k dispozícii v praktickej plechovke. Naše jedlé lyžičky na zmrzlinu, jogurty, detské výživy, konečne prichádzajú k vám domov, pretože Spoonie classic je teraz k dispozícii v správnej veľkosti na oslavy, narodeniny, udalosti alebo len tak na občerstvenie. S našimi jedlými lyžičkami v plechovke ste tiež perfektne vybavení na cesty, a preto môžete svoju zmrzlinu naberať lyžičkami udržateľne. Jedlé lyžičky Spoonie sú vegánske. 

 

Varianta:

- ovsené s obsahom lepku

- kakaové / bezlepkové

 

Spoonie classic je prvá jedlá lyžica vyrobená z ovsených škrupín. Tieto šupky zostávajú ako vedľajší produkt pri výrobe ovsa, hoci obsahujú cenné živiny a vlákninu. Tieto zvyšky škrupín spracovávame na vlákna, z ktorých sa potom vyrába naša jedlá lyžica. Používame teda nielen trvalo udržateľné suroviny a prírodné zložky, ale recykláciou ovsených vlákien zaisťujeme aj udržateľné obehové hospodárstvo.

 

V kakaovej verzii hlavnou ingredienciou sú zachránené kakaové škrupiny, ktoré spracovávame na naše jedlé lyžičky.

 

Zámerne používame málo cukru, aby sa pozornosť sústredila na zmrzlinu alebo dezert. Pretože lyžica sa môže jednoducho zjesť. Aj keď je lyžička zlikvidovaná biologicky, nemusíte mať výčitky svedomia, pretože je vyrobená z obnoviteľných surovín.

 

Jedlá lyžica bola ocenená pečaťou schválenia Green Brand, a preto je celoplošne udržateľná. Na jednej strane používame na výrobu našich jedlých lyžíc trvalo udržateľné a obnoviteľné suroviny. Na druhej strane kompenzujeme všetky emisie CO2.

 

Plechovku môžete tiež znova použiť, napríklad na korenie. Naša škatuľka je vyrobená hlavne z kartónu, a preto je tiež ideálna na upcykláciu ako držiak na pero alebo oveľa viac.

 

Rozmer lyžičky: 6,8 cm Počet lyžičiek v tube: 35ks Váha tuby: 139 g.

 

 

ZLOŽENIE: 

ovsené Jedlé lyžičky Spoonie : Raw hnedý cukor, 29% , ovsenávláknina, rýžová múka , kukuričná, múka, slnečnicový olej, ,soľ, vajcia, mlieko ,sója, obsahuje lepok, môže obsahovať kúsky orechov

 

 

kakaové Jedlé lyžičky Spoonie: Raw hnedý cukor, 29% kakaová vláknina, rýžová múka , kukuričná múka, slnečnicový olej, ,soľ, vajcia, mlieko, sója, môže obsahovať kúsky orechov, neosahuje lepok

 

 

KRAJINA POVODU: Nemecko