Neohodnotené

Detská bambusová zubná kefka - mäkká

Mäkké štetiny: Bambusová zubná kefka je skvelá pre citlivé detské ďasná.

PRÍRODNÁ A ENVIRONMENTÁLNA ŠETRNOSŤ: Rukoväť vyrobená z rýchlo rastúcej bambusovej suroviny, 100 % biologicky odbúrateľná.

100 % RECYKLOVATEĽNÝ OBAL: Balené bez plastov v recyklovateľnej kartónovej krabici, kompostovateľné.

BEZ BPA: Štetiny neobsahujú BPA a sú vyrobené z nylonu, najlepšieho biologicky odbúrateľného nylonu na svete, bez toxínu BPA.

 

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Skladom
Kód: 0015
€3,60
Kategória: Obchod
Hmotnosť: 0.013 kg

SPOLU PROTI PLASTOVÉMU ODPADU V OCEÁNOCH: Naučte svoje ratolesti nielen to, ako si čistiť zuby, ale aj to, ako môžeme zachrániť naše veľryby a našu planétu. Na každej malej zubnej kefke je vygravírovaný morský živočích, ktorý bol vážne postihnutý plastmi v našich oceánoch. Plasty v súčasnosti ohrozujú prežitie približne 700 druhov morských živočíchov vrátane veľrýb a delfínov. Chytajú sa do sietí, namiesto potravy konzumujú plastové časti a mikroplasty a trpia toxickými látkami.

Naše ekologické zubné kefky sú vyrobené z bambusu - pevného, udržateľného materiálu s prirodzenými antibakteriálnymi vlastnosťami. Mäkké štetiny našej bambusovej zubnej kefky sú skvelé pre citlivé detské ďasná, aj keď si deti musia zuby čistiť silnejšie. Mäkké nylonové štetiny bez BPA sú ideálne pre mliečne a trvalé detské zuby. S menšími štetinkami pre malé zuby.

Keď je čas vymeniť zubnú kefku, jednoducho odlomte hlavicu zubnej kefky a rukoväť dajte do kompostu alebo do koša na potravinový odpad. Zubnú kefku vymieňajte približne každé 3 mesiace.